Реклама

З керівниками обласних державних адміністрацій проводяться співбесіди

З керівниками обласних державних адміністрацій проводяться співбесіди

З 1 жовтня 2009 року в рамках підготовки до п’ятої Всеукраїнської наради «З любов’ю та турботою до дітей» за участю Президента України та з метою обговорення реального стану справ щодо соціального захисту дітей, зокрема дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у Міністерстві України у справах сім’ї, молоді та спорту під головуванням заступника Міністра Тетяни Кондратюк проводяться співбесіди з керівниками обласних державних адміністрацій, відповідальних за ведення вищезазначених питань.

На цьому тижні такі співбесіди будуть проведені з керівниками Київської обласної державної адміністрації та відповідальними за ведення питань щодо соціального захисту дітей в області.

Від Міністерства співбесіди проводять керівники Державного департаменту з усиновлення та захисту прав дитини, Департаменту сімейної та гендерної політики та організації оздоровлення, Державної соціальної служби для сім''ї, дітей та молоді.

Також участь у співбесідах беруть заступники голів обласних державних адміністрацій з гуманітарних питань, начальники управлінь сім’ї, молоді та спорту, начальники служб у справах дітей, директори центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Під час зустрічі обговорюються питання влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на усиновлення, під опіку, піклування, у прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу. Крім того, розглядається стан роботи щодо подолання дитячої безпритульності та бездоглядності в областях.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад