Реклама

Планується реформування будинків дитини

Планується реформування будинків дитини

У Києві відбулося засідання робочої групи щодо опрацювання Концепції реформування будинків дитини на період до 2017 року, на якому було презентовано саму Концепцію, структуру закладу нового типу, завдання та основні напрями його діяльності, а також обговорено пропозиції учасників робочої групи.

Участь у засіданні робочої групи взяли представники зацікавлених міністерств та відомств, будинків дитини та благодійних організацій.

Під час засідання обговорювалися основні завдання щодо вдосконалення існуючої системи закладів медико-соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Також мова йшла про роботу щодо медико-соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з сімей, які опинились у складних життєвих умовах, обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Участь у засіданні робочої групи від Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту взяла перший заступник Директора Державного департаменту з усиновлення та захисту прав дитини Людмила Балим.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад