Реклама

Кінофестиваль документальних фільмів про права дитини проходить в Україні - заходьте до кінотеатрів вашого міста

Кінофестиваль документальних фільмів про права дитини проходить в Україні - заходьте до кінотеатрів вашого міста

З жовтня по грудень мешканці більш ніж 100 населених пунктів практично зі всіх регіонів країни матимуть змогу переглянути спеціальні добірки фільмів про права дитини в світі та Україні в рамках мандрівного кінофестивалю Docudays Ua «Дні документального кіно про права людини».

Ця ініціатива  здійснюється в рамках Глобального кінофестивалю про права дитини, який проводиться за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), з нагоди відзначення цього року 20-річчя Конвенції ООН про права дитини.

В програмі заходу відбудуться перегляди та обговорення фільмів в середніх та вищих навчальних закладах, прес-покази, дискусії за участі незалежних експертів, правозахисників-юристів, діячів  освіти, представників законодавчої та виконавчої влади.

Мешканці різних регіонів України, зокрема, матимуть змогу переглянути такі фільми про права дітей: «Діти зірок» (Children of the Stars, China); Серія «Живі права» (Living Rights Series, Belarus); «За закритими очима» (Behind Closed Eyes, Kosovo); «Діти з Ленінградського» (The Children of Leningradsky, Russia).
Фестиваль проходить за партнерської підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.

Кожного року до програми Міжнародного кінофестивалю Docudays Ua «Дні документального кіно про права людини» надходить багато фільмів, які присвячено актуальним питанням прав дитини. Майже в усьому світі ця тематика не залишає сторонніми кращих кінодокументалістів.

У 2009 році світова спільнота відзначає 20-річчя підписання Конвенції ООН про права дитини. Сформувати спеціальні програми для різних вікових груп організатори фестивалю вирішили з метою привернення додаткової уваги громадськості  до порушень прав дитини в країні, поширити знання про права дитини.

Нагадуємо, Конвенція про права дитини була прийнята резолюцію 44/25 Генеральної Асамблеї ООН від 20 листопада 1989 року. Конвенція ООН про права дитини - це угода між країнами, в якій записано, як уряд кожної країни має дбати про дітей. Цей особливий документ був ратифікований 193 країнами світу.

Україна, підписавши Конвенцію ООН про права дитини, взяла на себе ряд зобов’язань з покращення становища дітей. Конвенція була ратифікована Постановою Верховної Ради України №789ХІІ (78912) від 27 лютого 1991 року та набула чинності для України 27 вересня 1991 року.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад