Реклама

Вивчаючи організацію харчування дітей, АМК України порушив кілька справ

Вивчаючи організацію харчування дітей, АМК України порушив кілька справ

Київське обласне відділення Антимонопольного комітету України порушило справи за ознаками антиконкурентних узгоджених дій підприємств, які надають послуги з організації харчування постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи дітей.

Зокрема, справи порушено щодо ТОВ «Іаспис», ЗВП «Хутровик», ТОВ «Візит», Богуславського СТ «Українка», СПД «Федорчук Л.М.», ПП «Остапенко А.В.», ТОВ «Технобудпостач», ДМ МОУ «Білоцерківський військторг», ОШХ при Бородянському РВНО та КПГХ «Продсервіс», ТОВ «Дніпро» і ТОВ ТВП «Контракт».

Підставою для цього стали результати дослідження Відділення, яке виявило ознаки узгоджених дій підприємств, що могли призвести до спотворення результатів проведених Міністерством праці та соціальної політики тендерів щодо закупівлі послуг з організації харчування дітей-чорнобильців Київської області.
Рішення у справах Відділення прийматиме за результатами розслідування.

«Органи Антимонопольного комітету рішуче налаштовані навести правопорядок у сфері харчування дітей-чорнобильців, на що з державної скарбниці виділяються значні кошти. Державні закупівлі у цій сфері треба тримати під прискіпливим оком контролюючих органів, вживати заходів щодо упередження порушень законодавства. Тому за моїм дорученням аналогічні перевірки відбуватимуться і в інших регіонах», – зазначив в.о. Голови Комітету Олександр Мельниченко.

Як уже повідомлялося, в серпні поточного року за дорученням в.о. Голови Антимонопольного комітету Київське обласне відділення Комітету розпочало комплексне дослідження ринку закупівлі послуг з організації харчування дітей як соціально важливої сфери.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад