Реклама

Включення гендерних підходів у діяльність органів виконавчої влади України

Включення гендерних підходів у діяльність органів виконавчої влади України

Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту спільно з Програмою рівних можливостей та прав жінок в Україні (ПРООН) впродовж вересня-жовтня проводить серію семінарів-тренінгів "Включення гендерних підходів у діяльність органів виконавчої влади України".

Тренінги проводяться для представників центральних та місцевих органів влади. Зокрема, учасниками тренінгу є начальники управлінь у справах сім'ї, молоді та спорту обласних державних адміністрацій та їх заступники, представники обласних координаційних рад гендерної рівності, радники з ґендерних питань, представники регіональних громадських організацій, що займаються питаннями ґендерної рівності тощо.

Тренінг охоплює питання впровадження гендерних підходів (гендерного мейнстримінгу) в усі аспекти діяльності органів влади, проведення гендерного аналізу,  практичні навички з гендерного планування та впровадження мейнстримінгу.

Навчання вже пройшли представники центральних органів влади, а також Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької, Закарпатської, Луганської, Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Харківської, Київської, Полтавської, Черкаської, Одеської, Хмельницької областей та м. Києва.

15-16 жовтня 2009 року навчання заплановано для представників АР Крим, Рівненської, Херсонської, Миколаївської, Вінницької, Кіровоградської областей.

19-20 жовтня 2009 року семінар відбудеться за участю представників Чернігівської, Сумської, Рівненської, Волинської, Житомирської областей та м.Севастополя.

Навчальний семінар-тренінг проводить міжнародний експерт, доктор наук Доно Абдуразакова.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад