Реклама


Молодь має знати

Молодь має знати

До директив Ради Європи щодо роботи молодіжних неурядових організацій мають бути включені положення про необхідність ознайомлення молоді із статистичними даними про ґендерно обумовлене насильство в різних країнах.

Така пропозиція до Директорату з питань молоді та спорту Ради Європи була прийнята на засіданні міжнародних експертів на тему: "Привернення уваги до ґендерно обумовленого насильства в молодіжній роботі", яке відбулося на початку жовтня в Будапешті (Угорщина).

Участь у засіданні взяли представники молодіжних організацій та урядових структур, які відповідають за формування молодіжної політики, з 15 країн Європи. Україну, серед іншого, представляли фахівці Міністерства України  у справах сім’ї, молоді та спорту.

В рамках засідання було узагальнено роботу, проведену Директоратом з питань молоді та спорту Ради Європи та його партнерами, щодо привернення уваги до ґендерно обумовленого насильства. Було також розглянуто та проаналізовано підходи, що використовуються у роботі з молоддю, яка є жертвою насильства або сама вчиняє насильство; поєднання різних ініціатив, прийнятих у цій сфері Радою Європи та її партнерами (урядовими та неурядовими молодіжними організаціями). Окрім цього, розроблено директиви для роботи молодіжних неурядових організацій у сфері привернення уваги суспільства до ґендерно обумовленого насильства тощо.

Під час засідання учасники поділилися досвідом роботи у зазначеній сфері, також ознайомилися із ситуацією щодо насильства серед молоді у різних країнах.

За результатами роботи засідання було прийнято рішення подати до Директорату з питань молоді та спорту Ради Європи пропозицію про включення до директив для роботи молодіжних неурядових організацій, які випускає Рада Європи, положення щодо необхідності ознайомлення молоді із статистичними даними про ґендерно обумовлене насильство в різних країнах континенту.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info