Реклама

Відбулось засідання Громадської колегії з питань молодіжної політики

Відбулось засідання Громадської колегії з питань молодіжної політики

15 жовтня у приміщенні Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту відбулося засідання Громадської колегії з питань молодіжної політики.

У роботі колегії взяли участь заступник Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Іван Крулько, начальник відділу сприяння розвитку молодіжного та дитячого руху Міністерства Анатолій Білий та представники 40 дитячих і молодіжних громадських організацій України.

Під час засідання учасники обговорили широке коло питань, які охопили практично всі напрямки молодіжної політики в Україні. Зокрема, одним з найбільш жваво обговорюваємих виявилося питання щодо формування переліку приоритетних завдань, відповідно до яких у 2010 році здійснюватиметься державна підтримка програм всеукраїнських молодіжних, дитячих громадських організацій та їх спілок. У ході дискусії сторони домовилися доопрацювати проект пріоритетних завдань і надати остаточні пропозиції до 21 жовтня.

Чималу увагу було також було приділено й питанню щодо державної підтримки молодіжних та дитячих громадських організацій на виконання загальнодержавних програм і заходів стосовно дітей, молоді, жінок, сім’ї у 2009 році. За підсумками змістовної та відвертої розмови учасники дійшли згоди, що найбільш перспективною та дієвою системою роботи, особливо в умовах загальної фінансової кризи та політичної нестабільності, може бути лише консолідація зусиль Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту і громадських організацій у реалізації молодіжної політики. У зв’язку з цим досягнуто домовленість на проведення у наступному році низки спільних заходів спрямованих на об’єднання зусиль різних дитячих та молодіжних громадських організацій.

Разом з тим, зважаючи на важливість вирішення системних та концептуальних питань, Міністерство звернуло увагу громадських організацій на чітке дотримання вимог договорів щодо реалізації проектів програм, розроблених молодіжними, дитячими громадськими організаціями та їх спілками, стосовно дітей, молоді, жінок та сім'ї та які фінансуються Міністерством як переможці щорічного Конкурсу таких програм.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад