Реклама

Нам знову обіцяють виконати обіцянки щодо виплати державної допомоги на дітей

Нам знову обіцяють виконати обіцянки щодо виплати державної допомоги на дітей

У проекті держбюджету-2010 на 3,5 млрд. грн. збільшені видатки на виплату допомоги при народженні дітей. Це пов’язано із збільшенням народжуваності, але сума допомоги залишається незмінною. Про це під час брифінгу повідомила Міністр праці та соціальної політики України Людмила Денісова, окреслюючи соціальні орієнтири діяльності Уряду у 2010 році.

Вперше у 2010 році буде виконано вимоги Закону про допомогу малозабезпеченим сім’ям по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку – допомога становитиме 100% прожиткового мінімуму - 734 грн. (нині – 75%). Таким чином розмір цієї допомоги збільшується на 46%. За її словами, передбачається також збільшення на 9,7% (на 108 грн.) розміру допомоги на дітей одиноким матерям; допомоги на дітей, які не отримують аліментів; допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування.

Урядовець також повідомила, що наступного року передбачається збільшити видатки на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам на 33% (на 5,2 млрд. грн.). Вперше в 2010 році 240 тисяч багатодітних сімей одержать знижку на 50% з оплати житлово-комунальних послуг та послуг зв’язку і право безкоштовного проїзду всіма видами міського та приміського транспорту. Загальна сума грошової допомоги та державної підтримки малозабезпечених багатодітних сімей збільшиться в півтора раза і становитиме 1100 грн. Крім того, у 6,7 раза передбачається збільшити видатки на одноразову винагороду Матерям-героїням. Розмір такої винагороди на початок 2010 року становитиме 6810 грн.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад