Реклама

ВІЛ-позитивна жінка може народити цілком здорову дитину

ВІЛ-позитивна жінка може народити цілком здорову дитину

Відбулось чергове засідання Київської міської координаційної ради з питань запобігання поширенню ВІЛ–інфекції СНІДу. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

У засіданні взяли участь представники Головного управління охорони здоров’я та медичного забезпечення, Головного управління освіти та науки, Червоного хреста, громадських та благодійних організацій тощо.

Було зазначено, що у 2008 року кількість ВІЛ-позитивних дітей в Києві становила 7% від всіх новонароджених, а цього року цей показник знизився до 2-4%. Для порівняння – по Україні на даний час цей показник сягає 7%. 

«Сьогодні всі розуміють, що ВІЛ – це не вирок, і інфікована жінка може заплановано народити абсолютно здорову дитину. Таких результатів вдалось досягнути завдяки цілій низці заходів, в тому числі і завдяки проведенню роз’яснювальної роботи серед породіль, зміні ставлення суспільства та медпрацівників до таких жінок», – пояснила Ірена Кільчицька.

За словами першого заступника голови КМДА, наступного тижня буде проведена нарада за участю керівників жіночих консультацій та громадських організацій з питання залучення активістів таких організацій до співпраці з метою надання психологічної та соціальної допомоги вагітним жінкам, хворим на ВІЛ/СНІД


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад