Реклама

Прикарпатських школярів вчать розгадувати кросворди

Прикарпатських школярів вчать розгадувати кросворди

Кросворди допомагають у навчанні на Прикарпатті. Тутешні вчителі все частіше використовують їх у навчальному процесі. Кажуть, вони розвивають кругозір та закарбовують в пам’яті пройдений матеріал. Робота з кросвордами допомагає всім учням. Навіть тим, у яких немає бажання працювати на уроці. Щоправда без знання граматики, термінів і наукових понять у цій справі фахівцем не стати.

Кросворди та головоломки надихають на навчання. У цьому переконалися у Долинській школі. Уроки історії всі учні відвідують з особливою цікавістю – вони створюють і розгадують кросворди. Такі заняття розвивають самостійність, мислення та закріплюють знання, - каже викладач Василь Кажук.

«Дитина для того, щоб скласти будь-яку головоломку, вона перш за все має проаналізувати, подумати, співставити всі речі, всі слова, щоб вони виглядали і співпадали один до одного».

Діти від таких занять у захваті. Для них – це один із видів відпочинку. Хоча й доводиться читати довідники й книжки.

Михайло Чулуп, учень 6 класу: «Коли мені попадаються якісь слова, які я не знаю, я мушу подивитись в якісь словник з української мови чи стародавніх слів, чи яких, щоб я міг написати це слово».

Володимир Безділь, кросвордист: «Граматику треба знати, щоб помилок не було. Наприклад, з апострофом у кросворд слово не піде. Хоч воно приємне і підходить, а воно з апострофом».

Складання та розгадування кросвордів підтримує й розвиває ерудицію. Аби не виглядати невігласом, іноді варто переглянути шкільну програму.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад