Реклама

Проти торгівлі людьми

Проти торгівлі людьми

Понад 1500 постраждалих від торгівлі людьми отримали конфіденційну комплексну медичну та психологічну допомогу в Київському центрі медичної реабілітації Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні, яка здійснюється у партнерстві з Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту. Такі дані надані Департаментом сімейної і гендерної політики та організації оздоровлення  Міністерства до відзначення Європейського дня проти торгівлі людьми.

Загалом реінтеграційну допомогу за період з 2000 по 2009 роки отримали понад 6000 постраждалих від торгівлі людьми, які повернулися із 60 різних країн світу.

Разом із МОМ Міністерство у справах сім’ї, молоді та спорту проводить регулярний моніторинг виконання Державної програми протидії торгівлі людьми на період до 2010 р. та ситуації з притидією торгівлі людьми у регіонах.

У 2009 році спільними зусиллями Міністерства та МОМ були проведені тренінги для працівників Державної соціальної служби України на теми, пов’язані з ідентифікацією та наданням допомоги постраждалим від торгівлі людьми.

Задля оперативного інформування населення щодо питання торгівлі людьми за підтримки МОМ та Міністерства активно діють три «гарячі лінії» (за номерами: 527 (з мобільних телефонів, безкоштовна), 8-800-505-50-10 (зі стаціонарних телефонів, безкоштовна), 254-98-36 (спільно з МВС)). Ще одна «гаряча лінія» діє при Міжнародному жіночому правозахисному центрі «Ла Страда - Україна» - за номером 8-800-500-22-50 (зі стаціонарних телефонів, безкоштовна).

Європейський день проти торгівлі людьми відзначається щороку 18 жовтня.

Європейський день боротьби з торгівлею людьми був започаткований 18 жовтня 2007 р. Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад