Реклама

19 жовтня у Міжнародному дитячому центрі "Артек" розпочалася нова тематична зміна

19 жовтня у Міжнародному дитячому центрі

 

 19 жовтня у Міжнародному дитячому центрі "Артек" розпочалася нова тематична зміна. Цього разу до Криму приїхали відпочивати 724 хлопчиків та дівчат, серед яких діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти, потерпілі внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф, діти з багатодітних і малозабезпечених сімей, діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов'язків; діти, які перебувають на диспансерному обліку; талановиті та обдаровані діти - переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання, лідери дитячих громадських організацій. 

Тематика чергової оздоровчої зміни"Острів Дивограй ". І хоча з початком нового навчального року відпочиваючих в МДЦ "Артек" значно поменшає, активне і цікаве життя артеківців триватиме цілорічно.  

 
Гра для дітей є найбільш значущою діяльністю. Вона створює умови для розвитку вільної та відповідальної за свої вчинки особистості – громадянина, відкриває шлях для розвитку естетичної, фізичної, інтелектуальної, правової, екологічної культури. Різноманітні види ігор сприяють формуванню уявлень дитини про реальний світ, розвивають навички трудових дій, які необхідні для повноцінної участі у різних сферах громадянського життя, здатності орієнтуватися в навколишньому світі, допомагають засвоєнню соціального досвіду.  

Гра в дитячому таборі живе скрізь: у кімнатах, на пляжі, на спортмайданчику, на сцені, на кострових, у загонових кімнатах, на вулиці. Основою розробки програми зміни «Острів Дивограй» є артеківська програма національно-патріотичного виховання «Я і Україна».

Програма зміни представляє собою велику подорож, в основі якої лежать ігрові форми діяльності (загонові, загальнотабірні, загальноартеківські). Через різноманітні ігри кожній дитині надається можливість відкрити в собі такі риси, вміння, таланти, які дозволять їй з упевненістю сказати: «Я – чарівник! Я здатен творити добро навкруги». На кожній умовній зупинці протягом зміни на дітей чекають ігрові заходи, в яких вони зможуть проявити себе в різноманітних ролях (організатор, учасник, дослідник тощо) та разом з ровесниками створити "Диво".


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад