Реклама


В Україні мають бути запроваджені нові підходи до захисту прав дитини

В Україні мають бути запроваджені нові підходи до захисту прав дитини

В Україні мають бути запроваджені нові підходи до захисту прав дитини, зокрема створена якісно нова національна систему контролю та моніторингу за  дотриманням прав дітей. На цьому Міністр наголосив під час виступу на Всеукраїнській нараді «З любов’ю та турботою до дітей», яка проходить під головуванням  Президента Віктора Ющенка у четвер, 22 жовтня, в Харкові.

На цьому наголосив Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко під час виступу на Всеукраїнській нараді «З любов’ю та турботою до дітей» за участю Президента України Віктора Ющенка, яка проходить 22 жовтня в Харкові.

За словами Міністра, моніторинг повинен базуватися не тільки на показниках державної статистики і звітах органів влади. «Принципово важливо запитувати та враховувати точку зору дітей та їх батьків», - зазначив Юрій Павленко.

Міністр наголосив, що гострими залишаються питання протидії втягуванню дітей у злочинну діяльність, насильства по відношенню до дитини, перекладання соціальних проблем дорослих на дітей.

Особливо відзначив Юрій Павленко важливість державної підтримки сімей, що виховують дітей, зокрема, не лише стосовно виплати державної допомоги, а насамперед міжсекторальної співпраці з вирішення тих проблем, які зумовили  виникнення кризи в сім’ї.

Міністр також висловився за розробку та впровадження спеціальних процедур судочинства, які дозволять краще враховувати права та інтереси дітей, які перебувають у конфлікті із законом.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info