Реклама


Прокуратура виявила, що Львівська міська рада порушувала права дітей

Прокуратура виявила, що Львівська міська рада порушувала права дітей

Органи прокуратури Львівської області виявляли порушення в роботі органів Львівської міської ради щодо додержання вимог чинного законодавства, спрямованого на захист прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також щодо оздоровлення дітей. Про це  повідомила 22 жовтня прес-служба прокуратури Львівської області

Зокрема, у відділі освіти Галицької районної адміністрації Львівської міської ради мали місце випадки не здійснення виплат одноразової допомоги дітям – сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування, по досягненню 18 річного віку.

На усунення зазначених порушень прокурор Галицького району м. Львова вніс приписи начальнику відділу освіти Галицької районної адміністрації, які розглянуто та задоволено.

Прокурором м. Львова опротестовано також рішення виконавчого комітету Львівської міської ради «Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей і учнівської молоді влітку 2009 року», яким всупереч вимог Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» безпідставно визначено категорії дітей, які мають позачергове право на відпочинок та оздоровлення у межах коштів міського бюджету. Протест прокурора задоволено.

 

 

 


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info