Реклама


Найбільше дітей-сиріт беруть під опіку на Західній Україні

Найбільше дітей-сиріт беруть під опіку на Західній Україні

Президент України Віктор Ющенко заявив, що за підсумками 2009 року очікується усиновлення найбільшої кількості дітей за останні 10 років. «Сьогодні ми маємо надію, що усиновимо в 2009 році 2200 дітей... Прекрасна динаміка – причому найпрогресивнішої форми їхнього виховання», – сказав він сьогодні, 22 жовтня, у Харкові на Всеукраїнській нараді «З любов’ю та турботою до дітей». Про це ЗІКу повідомили у прес-службі Глави держави.

«Хотів би висловити особливу шану родинам, людям, які зробили в 2009 році вперше в нашій історії усиновлення дітей з особливими вадами», – також сказав Президент, нагадавши, що з усиновлених цього року 1528 дітей – 6 ВІЛ-інфікованих та 7 інвалідів. Він зобов’язав присутніх на нараді голів місцевих адміністрацій, міністра охорони здоров’я тощо «до персонального партнерства і опіки цих родин». «Це люди, які заслуговують на шану, які дають приклад для усього суспільства», – переконаний В.Ющенко.

Як позитивний момент Глава держави оцінив суттєве поширення сімейних форм виховання дітей – порівняно з 2005 роком кількість дітей, охоплених таким піклуванням, зросла у 20 разів. Президент звернув увагу, що найбільше дітей у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу (від загальної кількості сиріт та позбавлених батьківської опіки) виховується в Чернівецькій (14,6%), Тернопільській (13,3%), Закарпатській (13,1%), Волинській (11,8%) областях.

«Ми також посилили підтримку майже 63 тисяч дітей, які виховуються опікунами. З початку цього року допомогу на дітей, над якими встановлено опіку, збільшено до двох прожиткових мінімумів», – сказав В.Ющенко, відзначивши, що із загальної кількості дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування найбільше перебувають під опікою в Івано-Франківській – 78%, Рівненській – 76%, Львівській – 74%, Закарпатській області – 72%.

Президент висловив переконання, що протягом останніх кількох років в Україні суттєво змінилося ставлення суспільства до проблем дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування – зросла увага до них та готовність допомогти.

 

 

 

 

 


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info