Реклама

Фахівці радять частіше міняти мобільний апарат

Фахівці радять частіше міняти мобільний апарат

Україна – єдина держава в Європі, яка має найжорсткіші норми безпеки в мережі мобільного зв’язку. Рівень електромагнітного випромінювання телефону значно нижчий за допустимий рівень впливу радіочастотних сигналів інших побутових приладів. Про це повідомив сьогодні, 22 жовтня, під час засідання круглого столу менеджер зв’язків з громадськістю компанії «Київстар» у Львові, Віктор Гальчинський.

Певне занепокоєння серед людей викликає інтенсивне будівництво базових станцій, які передають сигнали між мобільними телефонами. Через відсутність інформації про збільшення таких об’єктів населення вважає, що ці станції є шкідливими для їхнього здоров’я. Протягом 2006-2009 років надійшло близько 8-11 скарг і звернень щодо негативного впливу електромагнітних хвиль. Однак, як зауважив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, Володимир Рощин, «чим більше побудовано базових станцій, тим менше вони є шкідливими».Максимальна потужність випромінювання базової станції – 20 вт, що в 5 разів менше за електролампочку, у 34 рази менше за мікрохвильову піч, у 70 разів – за електрочайник, у 100 разів – за інфрачервоний обігрівач.

У Львові сьогодні є 438 базових станцій, більше 60 з них розташовані в центрі міста на комунальних об’єктах. Україна одна з не багатьох європейських держав, яка забороняє встановлювати базові станції на загальноосвітніх закладах. Ще більш суворі закони є лише в Новій Зеландії.

Та все ж певні застереження щодо користуванням мобільними телефонами у фахівців є. Уповноважений представник ТОВ «Астеліт» Євген Яремкевич радить не підносити мобільну слухавку до вуха під час перших 5-10 секунд дзвінка. Ні в якому разі не можна розмовляти «по мобілці» на вулиці під час грози. Тривалість розмови повинна тривати не більше 20 хвилин. Також, за словами Євгена Яремкевича, варто частіше міняти мобільний апарат. Адже чим новіша модель, тим безпечніша вона є для людини.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад