Реклама

Щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини в Україні

Щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини в Україні

Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження „Про затвердження заходів з виконання у 2010 році Загальнодержавної програми „Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2016 року”. Розпорядження прийнято з метою забезпечення виконання Закону України від 5 березня 2009 р. № 1065-VI „Про Загальнодержавну програму „Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2016 року”.

Розпорядженням затверджено як заходи, що виконуватимуться у 2010 році і будуть спрямовані на поліпшення життя дітей, а також механізм моніторингу виконання цих заходів, так і передбачено порядок, відповідно до якого забезпечуватиметься формування заходів на виконання зазначеної Загальнодержавної програми у 2011 році.

Урядовий документ забезпечить створення цілісної системи захисту прав дітей в Україні відповідно до вимог Конвенції ООН про права дитини та з урахуванням цілей розвитку, проголошених Декларацією тисячоліття ООН, і стратегії Підсумкового документа Спеціальної сесії в інтересах дітей Генеральної Асамблеї ООН „Світ, сприятливий для дітей”.

Документ охоплює всі сфери, якими визначається добробут дітей. Це – охорона здоров’я та формування здорового способу життя, освіта, культурний та духовний розвиток, захист прав дитини.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад