Реклама


Нові пільги молодим сім'ям з дітьми

Нові пільги молодим сім'ям з дітьми

Кабінет Міністрів України вніс доповнення до Порядку  надання цільових пільгових державних кредитів для здобуття вищої освіти, які стосуються пільг для молодих людей – одержувачів зазначених кредитів, які мають дітей.

Відповідну постанову «Про доповнення Порядку надання цільових пільгових державних кредитів для здобуття вищої освіти» за № 1111 Уряд ухвалив на своєму засіданні 21 жовтня цього року.

Згідно документа, до Порядку надання цільових пільгових державних кредитів для здобуття вищої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 червня 2003 р. (№ 916) вноситься пункт 221-й такого змісту:
«Одержувач кредиту, який має одну дитину, звільняється від сплати відсотків за користування кредитом.

Одержувачу кредиту, який має двох дітей, за рахунок бюджетних коштів погашається 25 відсотків суми зобов’язань за кредитом, а тому, який має трьох і більше дітей, — 50 відсотків зазначеної суми.

У разі народження дитини під час повернення кредиту одержувач кредиту звільняється від сплати відсотків за користування кредитом з дати народження першої дитини; з дати народження другої дитини — за рахунок бюджетних коштів погашається 25 відсотків суми зобов’язань за кредитом, а з дати народження третьої дитини — 50 відсотків зазначеної суми.

Щороку на момент сплати суми зобов’язань і відсотків за кредитом  такий одержувач кредиту подає навчальному закладу довідку про склад сім’ї, засвідчену в установленому порядку копію свідоцтва про народження дитини та пред’являє паспорт».


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info