Реклама

Відкрита перша в Україні Школи риболовної майстерності»

Відкрита перша в Україні Школи риболовної майстерності»

26 жовтня 2009 року на водоймі «Рибацьке щастя» у Фастівському районі Київської області відбулося відкриття першого відділення «Школи риболовної майстерності».

Першими учнями Школи стали діти з малозабезпечених сімей віком від 10 до 14 років з Києва та Фастова - 2 групи до 10 осіб із супроводжуючими.

Навчальним планом передбачено 30 академічних годин, з яких 10 для вивчення теоретичного матеріалу, 15 годин для практичних занять та 5 - для перевірки засвоєння пройденого матеріалу.

Теоретичні заняття проводяться у вигляді діалогу зі слухачами за допомогою книжок та плакатів, а під час практичних занять група дітей розділяється навпіл й кожна з підгруп займається зі своїм викладачем. Підсумкові заняття сформовані у вигляді змагань між командами дітей, по 2 особи в команді.
В перервах між уроками діти мають нагоду поспілкуватися з чемпіонами України та світу з рибної ловлі.

Заняття проходять за підтримки Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту, Державної адміністрації Фастівського району Київської області, Малоснітинської селищної ради Фастівського району Київської області.
Довідково:

Програма «Школи риболовної майстерності» була розроблена та офіційно затверджена ВРГО «Громада Рибалок України» та Міністерством України у справах сім'ї, молоді та спорту 20 липня 2009 року.

Робота Школи розрахована в першу чергу на дітей з малозабезпечених сімей. Перші серії занять проходять в групах дітей віком від 10 до 14 років у період осінніх, зимових та весняних канікул у загальноосвітніх шкільних закладах. На літній період у Школі плануються регулярні заняття змінами за 10-денною схемою і для дітей різних соціальних категорій. Групи будуть набиратися в різних містах країни.

 


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад