Реклама

Вчителы отримають подарунки

Вчителы отримають подарунки

Україноорієнтованих учителів київських шкіл заохочуватимуть подарунками -такий проект розпочинає Всеукраїнська громадська організація «Не будь байдужим!» у підтримку рідної мови. Шукати найдостойніших будуть у всіх державних та комунальних школах міста. Слідкуватимуть за мовною культурою викладачів і процесом патріотичного виховання учнів українські зірки. Зокрема, в якості оцінюючого журі виступлять Ірен Роздобудько, Василь Вірастюк та Ірина Мерлені. Говорить організатор проекту Оксана Левкова:

«Вчителі можуть отримати подарунки, якщо вони роками впроваджують мову в школи. Причому спокійними методами. Це послідовна поведінка. Тобто, коли ти і на уроці, і в житті спілкуєшся українською мовою. Це нормально. Всі розуміють, що це в інтересах нацбезпеки. Традиційно рух дарує школам книжки, диски, а можливо ще щось придумаємо, передплати на адекватні журнали»  

Презентують проект завтра в Центрі театрального мистецтва імені Леся Курбаса. Там о 16:00 розпочнеться невеличка вистава абсурду про мовний стан офіційно українських шкіл

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад