Реклама

Щодо догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих дітей

Щодо догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих дітей

27 жовтня у Дніпропетровську розпочався навчальний тренінг з питань догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих дітей, який проходить у рамках співпраці Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Всеукраїнського Комітету Захисту Дітей та Дніпропетровського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

У заході, якій триватиме до 29 жовтня, беруть участь спеціалісти центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, прийомні батьки, опікуни/піклувальники, які виховують ВІЛ-інфікованих дітей.

Проект Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні щодо навчання прийомних батьків, опікунів ВІЛ-позитивних дітей реалізується протягом 2009 року в різних областях України і має на меті підтримати людей, які опікуються дітьми, що живуть з ВІЛ, допомогти їм створити умови, необхідні для повноцінного життя та розвитку цих дітей, а також здійснити ще один крок на шляху до толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ.

За оперативними даними, у Дніпропетровській області 1367 офіційно зареєстрованих ВІЛ-інфікованих дітей. При цьому зберігається стійка тенденція до зростання народжувань у ВІЛ-інфікованих жінок. Так, у 2008 р. народилося від ВІЛ-інфікованих матерів 609 дітей, за 5 місяців 2009 р. – 275 малюків.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад