Реклама


П'ятьом багатодітним родинам Луганщини придбано житло

П'ятьом багатодітним родинам Луганщини придбано житло

На Луганщині продовжується реалізація спільного проекту влади та бізнесу «Зігрій любов’ю дитину». Як розповів начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Андрій Касаткін, станом на 1 жовтня 2009 року п’ятьом багатодітним родинам області було придбано житло, ще чотирьом родинам був проведений ремонт житлових будинків. «За бажанням однієї з сімей кошти, виділені на ремонт житла, перераховані на їх особистий рахунок», – зазначив Андрій Касаткін. За його словами, у лютому 2008 року між облдержадміністрацією та благодійним фондом «Розвиток України» був підписаний меморандум про співпрацю, яким передбачена допомога багатодітним родинам.

Начальник управління також розповів, що в області проводиться робота щодо закріплення місцевих бізнес-структур за кожною багатодітною сім'єю, в якій виховується 6 і більше неповнолітніх дітей. «Це робиться за для того, аби надати таким родинам необхідну соціальну допомогу», – пояснив він.

Андрій Касаткін зауважив, що завдяки такій допомозі з боку бізнес-структур багатодітні сім'ї регулярно отримують необхідну побутову техніку. За його словами, станом на 1 січня 2009 року шефська допомога багатодітним сім'ям надана на суму 500 тис. грн. За І півріччя 2009 року загальна сума залучених коштів на задоволення потреб всіх категорій сімей складає 330 тис. грн, з них близько 100 тис. грн. спрямовані на покращення соціально-побутового становища багатодітних родин.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info