Реклама

Фінансова автономія для українських шкіл

Фінансова автономія для українських шкіл

Уряд спільно з Радою директорів шкіл домовились протягом двох тижнів розробити та ухвалити план першочергових заходів щодо розвитку загальної середньої освіти в Україні на період до 2012 року. Про це повідомила Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко під час засідання Ради директорів середніх загальноосвітніх шкіл при Кабінеті Міністрів України.

«По-перше, невідкладно потрібно випустити постанову про план заходів щодо розвитку загальної середньої освіти в Україні на період до 2012 року. І, по-друге, потрібно прийняти постанову про першочергові заходи щодо посилення автономії загальноосвітніх закладів», - наголосила Прем’єр-міністр.

При цьому Глава Уряду відзначила, що перехід шкіл до фінансової автономії повинен здійснюватись на добровільній основі. «Потрібен перехідний період, щоб кожна школа мала можливість підготуватись», - зазначила Юлія Тимошенко і додала, що школи матимуть можливість відкривати свої розрахункові рахунки та створюватимуть бухгалтерії по мірі готовності. «Ми знімемо дату 1 січня – насилля не потрібне», - підкреслила Прем’єр-міністр.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад