Реклама

Волонтерська діяльність у системі соціальних служб

Волонтерська діяльність у системі соціальних служб

26-27 жовтня 2009 року у Вінниці відбувся семінар для директорів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, закладів соціального обслуговування області, який був організований Вінницьким обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Під час роботи семінару учасники обговорили основні напрямки волонтерської діяльності у системі центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді й закладів соціального обслуговування, а також шляхи вдосконалення взаємодії місцевої влади та районних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

З основною темою «Підготовка волонтерів–медіаторів  як інноваційний підхід до зменшення рівня конфліктності в підлітковому середовищі» виступила директор Жмеринського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Зінаїда Стручок Своїм досвідом роботи з колегами поділилися представники обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей з функціональними обмеженнями «Обрій», якій вже тривалий час співпрацює з міжнародними волонтерськими організаціями.

Змістовним і корисним виявися виступ фахівців Вінницького міського центру соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія», які поділилися досвідом залучення волонтерів до соціальної роботи.

Крім того, у рамках семінару волонтери Вінницького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, переможці міжнародного конкурсу молодіжних волонтерських проектів, презентували соціальний проект «Чужого горя не буває».

На завершення семінару відбулося нагородження працівників центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вінницької області з нагоди Дня працівника соціальної сфери.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад