Реклама

Нове реабілітаційне обладнання отримали 12 закладів для дітей з особливими потребами

Нове реабілітаційне обладнання отримали 12 закладів для дітей з особливими потребами

29 жовтня перший заступник голови КМДА Ірена Кільчицька взяла участь у вручення медичного реабілітаційного обладнання та приладів для Київського  Центру реабілітації інвалідів від Київського міського фонду інвалідів.

Нове реабілітаційне обладнання, на загальну суму в майже 5 млн. гривень отримали, серед яких Дитячий центр «Пролісок», районні Територіальні центри, будинки-інтернати та загальноосвітні школи для дітей з різними вадами. Нагадаємо, за минулі роки (2005-2007) в дитячі заклади передано таке обладнання на суму більше 23 млн. грн.

«Сьогодні тут знаходяться керівники соціальних установ – інтернатів, шкіл, територіальних центрів тощо, яким ми до їх професійного свята – Дня соціального працівника, який відзначається 1 листопада, вручаємо спеціальне реабілітаційне обладнання від Фонду інвалідів та Київської влади. Зміцнення матеріально-технічної бази та оновлення технічних засобів – це реальна допомога педагогам та людям, які працюють з дітьми-інвалідами. Таке обладнання дуже важливе, воно призначено допомогти вихователям у лікуванні та розвитку дітей з особливими потребами», – зазначила Ірена Кільчицька.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад