Реклама


У Києві посилюються профілактичні заходи в усіх лікувальних закладах міста

У Києві посилюються профілактичні заходи в усіх лікувальних закладах міста

Головним управлінням охорони здоров’я та медичного забезпечення КМДА планується забезпечити друк та поширення серед населення інформаційних матеріалів, пам’яток, бюлетенів про епідемічну ситуацію

30 жовтня Головне управління охорони здоров’я та медичного забезпечення видало Наказ «Про посилення заходів щодо організації роботи лікувально-профілактичних закладів у період підготовки до епідемічного підйому захворюваності на грип, пташиний грип, грип A(H1N1) та інші ГРЗ в сезон 2009-2010. Про це повідомила перший заступник голови КМДА Ірена Кільчицька.

«У зв’язку із зростанням захворюваності на грип та інші ГРВІ, можливості епідемії чи пандемії грипу, в усіх лікувально-профілактичних закладах міста, пологових будинках та дитячих закладах буде терміново введений масочний режим та обмежене відвідування пацієнтів рідними», – повідомила Ірена Кільчицька. 

Крім того, з метою максимального обмеження поширення інфекції в лікувальних закладах, забезпечується систематичне проведення поточної дезинфекції, багатократне вологе прибирання. Також проводиться екстрена профілактика грипу та санітарно-освітня робота серед медперсоналу та пацієнтів. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

«Наказом також передбачено термінове вирішення питання організації ізоляторів у гуртожитках навчальних закладів I-IV рівня акредитації та проведення щотижневого моніторингу захворюваності студентів з метою своєчасного виявлення захворювання та надання медичної допомоги», – зазначила Ірена Кільчицька.

Також Головним управлінням охорони здоров’я та медичного забезпечення КМДА планується забезпечити друк та поширення серед населення інформаційних матеріалів, пам’яток, бюлетенів про епідемічну ситуацію та заходи запобігання захворюванню на грип та інші ГРВ, а також поширення такої інформації у засобах масової інформації.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info