Реклама

У Києві посилюються профілактичні заходи в усіх лікувальних закладах міста

У Києві посилюються профілактичні заходи в усіх лікувальних закладах міста

Головним управлінням охорони здоров’я та медичного забезпечення КМДА планується забезпечити друк та поширення серед населення інформаційних матеріалів, пам’яток, бюлетенів про епідемічну ситуацію

30 жовтня Головне управління охорони здоров’я та медичного забезпечення видало Наказ «Про посилення заходів щодо організації роботи лікувально-профілактичних закладів у період підготовки до епідемічного підйому захворюваності на грип, пташиний грип, грип A(H1N1) та інші ГРЗ в сезон 2009-2010. Про це повідомила перший заступник голови КМДА Ірена Кільчицька.

«У зв’язку із зростанням захворюваності на грип та інші ГРВІ, можливості епідемії чи пандемії грипу, в усіх лікувально-профілактичних закладах міста, пологових будинках та дитячих закладах буде терміново введений масочний режим та обмежене відвідування пацієнтів рідними», – повідомила Ірена Кільчицька. 

Крім того, з метою максимального обмеження поширення інфекції в лікувальних закладах, забезпечується систематичне проведення поточної дезинфекції, багатократне вологе прибирання. Також проводиться екстрена профілактика грипу та санітарно-освітня робота серед медперсоналу та пацієнтів. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

«Наказом також передбачено термінове вирішення питання організації ізоляторів у гуртожитках навчальних закладів I-IV рівня акредитації та проведення щотижневого моніторингу захворюваності студентів з метою своєчасного виявлення захворювання та надання медичної допомоги», – зазначила Ірена Кільчицька.

Також Головним управлінням охорони здоров’я та медичного забезпечення КМДА планується забезпечити друк та поширення серед населення інформаційних матеріалів, пам’яток, бюлетенів про епідемічну ситуацію та заходи запобігання захворюванню на грип та інші ГРВ, а також поширення такої інформації у засобах масової інформації.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад