Реклама

Керівник Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Юкіє Мокуо високо оцінили досягнення українців

Керівник Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Юкіє Мокуо високо оцінили досягнення українців

30 жовтня 2009 року в Міністерстві України у справах сім’ї, молоді та спорту відбулася зустріч заступника Міністра Тетяни Кондратюк з керівником Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Юкіє Мокуо.

Засідання присвячено організації спільних заходів Міністерства та ЮНІСЕФ до відзначення 20 - річчя Конвенції ООН про права дитини.

Під час зустрічі, зокрема, обговорювалися питання ходу виконання спільних заходів Міністерства та ЮНІСЕФ до відзначення 20-річчя Конвенції ООН про права дитини, проведення Всеукраїнської наради щодо забезпечення доступу населення до соціальних послуг, яка відбудеться 5 листопада 2009 року в Києві. Окрім цього, йшлося про участь у міжнародній конференції з реформування системи захисту прав дітей – "Зобов’язання, партнерство і дія” , яка відбудеться у  Кишиневі 24-26 листопада цього року.

Тетяна Кондратюк наголосила на успішному виконанні плану спільних заходів Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту та ЮНІСЕФ, присвячених відзначенню 20-річчя Конвенції ООН про права дитини.

Заступник Міністра також зазначила на важливості і значному суспільному резонансі Всеукраїнської наради під головуванням Президента України Віктора Ющенко «З Любов’ю та турботою до дітей”, яка відбулася на минулому тижні в Харкові. На нараді було означено нові підходи, завдання та напрямки роботи в системі захисту державою та суспільством дитинства в Україні.

Своєю чергою, Юкіє Мокуо вкотре відзначила успіхи нашої країни в сфері реформування системи захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в останні роки, додавши, що зараз має змогу, перебуваючи в регіонах, бачити ці позитивні зміни.

«Я була вкрай вражена досягненнями у роботі реформування системи опіки й піклування, розвитку форм сімейного виховання дітей та реформування системи інтернатних закладів, створення дитячих будинків сімейного типу», - наголосила  Юкіє Мокуо під час зустрічі, розповідаючи про свою нещодавню поїздку на Хмельниччину.

Нагадаємо, що Дитячий Фонд ООН (ЮНІСЕФ) відкрив своє представництво у Києві у 1997 році. Є давнім партнером Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту. Фонд працює над покращенням життя дітей та сімей на всій території України.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад