Реклама


Щодо захисту дітей від сексуальної експлуатації

Щодо захисту дітей від сексуальної експлуатації

28–29 жовтня 2009 року у столиці Польщі Варшаві відбулася Міжнародна конференція щодо захисту дітей від сексуальної експлуатації та зловживань.

Учасниками конференції стали представники Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства юстиції України, Міністерства внутрішніх справ України, Генеральної прокурори України, неурядових організацій, а також низка українських, британських, фінських, литовських і польських експертів.

Під час конференції  розглядалися питання міжнародних інструментів захисту дітей, що відповідають положенням конвенції Ради Європи про захист дітей від сексуальної експлуатації та сексуальних зловживань.

Основними темами для обговорення стали ефективні засоби захисту та регламентування у галузі криміналізації, а також відповідальність за сексуальну експлуатацію та сексуальні зловживання стосовно дітей.

З метою виконання конвенції в Україні та на основі міжнародного було опрацьовано план дій в Україні.

Організатори заходу -  Рада Європи та Факультет адміністративного права Варшавського університету у співробітництві з Бюро інформації Ради Європи у Варшаві. Конференцію проведено у рамках спільного з Європейським Союзом проекту з посилення та захисту прав жінок і дітей в Україні (проект TRES).


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info