Реклама


Про надання в 2006 році щомісячної додаткової адресної матеріальної допомоги багатодітним сім’ям

Про надання в 2006 році щомісячної додаткової адресної матеріальної допомоги багатодітним сім’ям

Київський міський голова Олександр Омельченко підписав розпорядження „Про надання в 2006 році щомісячної додаткової адресної матеріальної допомоги багатодітним сім’ям, які виховують п’ять і більше неповнолітніх дітей”.

25 гривень щомісячної додаткової адресної матеріальної допомоги протягом року надаватиме місто на кожну неповнолітню дитину багатодітним сім’ям, які виховують п’ять і більше неповнолітніх дітей. На ці виплати місто виділило 438 тисяч гривень. Згідно з Порядком надання допомоги, затвердженому у розпорядженні, допомога надається уповноваженому представнику сім’ї, в якій виховується п’ять і більше неповнолітніх дітей за умови, що один із батьків постійно проживає та зареєстрований у м. Києві. За відсутності батьків допомога надається опікунам або піклувальникам.

Щомісячна допомога надається на кожну неповнолітню дитину (віком до 18 років), яка знаходиться на утриманні батьків (опікуна або піклувальника). При цьому допомога не надається на неповнолітніх дітей, які знаходяться на повному державному утриманні або які відповідно до Сімейного кодексу України утворили сім’ю.

У випадку смерті уповноваженого представника сім’ї, якому виплачувалась щомісячна додаткова адресна матеріальна допомога, позбавлення його (її) батьківства, зміни опікуна або піклувальника виплата допомоги продовжується іншому уповноваженому представнику сім’ї на підставі його звернення з необхідними документами.

Допомога, яка не була своєчасно виплачена громадянину через незалежні від нього причини, у разі смерті цих громадян виплачується членам сім’ї померлого у порядку передбаченому Законом України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, або уповноваженому представнику сім’ї, якому буде продовжено виплату допомоги.


Последние новости
Чтоб получать все публикации с сайта «UAUA.info» в Facebook — нажмите «Нравится»
UAUA.INFO - портал для родителей

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info