Реклама

Перші підсумки проекту «Інклюзивна освіта для дітей з особливими потребами в Україні»

Перші підсумки проекту «Інклюзивна освіта для дітей з особливими потребами в Україні»

У Євпаторії зібралися українські і канадські фахівці, які працюють над реалізацією спільного українсько-канадського проекту «Інклюзивна освіта для дітей з особливими потребами в Україні» для того, аби підбити результати першого року і двох кварталів другого року реалізації проекту. Нагадаємо, що реалізація цього проекту розпочалася майже два роки у двох регіонах України – у Львівській області та Криму. Проект реалізовуватиметься до 2012 року за трьома компонентами: «Соціальна політика», «Освіта», «Громадянське суспільство». Про це вчора, 2 листопада, повідомив кореспондент ЗІКу.

Як розповів кореспондентові ЗІКу учасник підсумкового семінару депутат Львівської обласної ради Ярослав Грибальський, реалізація проекту йде нормально. Під час семінару йшлося про те, який із компонентів слід підсилити, адже вони всі між собою пов’язані. Наголошувалося на тому, що слід виявляти більше ініціативи у зверненні до вищих органів влади, проаналізували законодавство через призму інвалідності: чи враховує воно поняття «інвалідність».

Сьогодні у рамках семінару відбудеться тренінг для лідерів громадських організацій, представників державних структур, шкіл, викладачів навчальних закладів. Координатор програми Національної асамблеї інвалідів України «Безбар’єрна Україна» депутат Львівської обласної ради Ярослав Грибальський розкаже учасникам тренінгу про доступність та універсальний дизайн. У своєму виступі Ярослав Грибальський зупиниться зокрема на таких питаннях, як, що таке доступність, чим вона регламентується у нашій державі, як створити доступне середовище задля залучення усіх до освіти.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад