Реклама

На Тернопільщині відбувся спільний навчальний семінар-тренінг для спеціалістів центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та працівників інтернатних закладів області

На Тернопільщині відбувся спільний навчальний семінар-тренінг для спеціалістів центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та працівників інтернатних закладів області

Протягом минулого тижня Тернопільський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі-ЦСССДМ) спільно з громадською молодіжною організацією «Об’єднання сиріт міста Тернополя» провів навчальний семінар-тренінг для спеціалістів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та працівників інтернатних закладів області за програмою: «Підготовка дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування до проживання в умовах сім’ї».

Семінар, який проходив на  базі Молодіжного центру «Довіра» Тернопільського обласного ЦСССДМ, мав на меті надати фахівцям методичну, теоретичну та практичну допомогу в роботі з підготовки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до влаштування у сімейні форми виховання, полегшити процес адаптації дитини до сім’ї. Під час занять учасники розглянули низку важливих тем, зокрема, «Особистість», «Сім’я. Родина», «Спілкування. Комунікативні навички», «Мій вільний час та сімейне дозвілля».

Особливістю семінару стали практичні заняття, під час яких активно використовувався метод рольових ігор. Щоб краще зрозуміти почуття, емоції та внутрішній світ усіх учасників процесу виховання, фахівці соціальної сфери перевтілювалися й на батьків, й на дітей і безумовно переживали на якісно новому рівні свої професійні позиції.

За оперативними даними, всього у Тернопільській області влаштовано 115 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у 88 прийомних сімей та 51 дитину у 8 дитячих будинків сімейного типу. Всі ці сім’ї перебувають під соціальним супроводом центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. В області зберігається стійка тенденція до збільшення кількості сімей, які бажають взяти на виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад