Реклама

Кількість місць у столичних дитсадках буде збільшено

Кількість місць у столичних дитсадках буде збільшено

Враховуючи той факт, що чисельність дітей у дитячих садках столиці другий рік поспіль зростає майже на 5 тисяч, київська міська влада за три роки відновила роботу 463 непрацюючих груп, що рівнозначно відкриттю 38 дитячих садків. Крім того, за 3 роки було збудовано та відкрито 16 унікальних освітніх установ, серед яких – 6 дошкільних навчальних закладів. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

«Наразі у місті працюють 678 дошкільних навчальних закладів, на вихованні у яких перебувають 82 тис. дошкільнят» – розповів заступник голови КМДА Віталій Журавський. 

Він додав, що Головним управлінням освіти і науки та Київською міською державною адміністрацією були направлені звернення до Міністерств та відомство, у власності яких є приміщення дитячих садочків, які не використовуються за призначенням, тому що були передані іншим структурам або знаходяться у незадовільному стані, з проханням відновити їх роботу за призначенням, як державних або комунальних, передавши до власності громади Києва.

«Я наголошую, що за 3 роки ми не віддали і не вилучили з мережі жодного дошкільного навчального закладу. Крім того, ситуація з дитячими садочками у столиці є найкращою в Україні, якщо порівнювати з регіонами. Хочу зауважити, що безвідповідальним політикам варто припинити спекулювати темою дитячих садочків. Краще було б, якби ці люди спрямували свої зусилля на розвиток системи столичної освіти, а не на власний піар», – зауважив Віталій Журавський.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад