Реклама

В Україні перенесено терміни проведення понад шістдесяти спортивних змагань

В Україні перенесено терміни  проведення понад шістдесяти спортивних змагань

В зв’язку зі складною епідемічною ситуацією в країні, загрозою поширення грипу та гострих респіраторних захворювань перенесено терміни  проведення понад шістдесяти спортивних змагань: Всеукраїнських та міжнародних турнірів, кубків, чемпіонатів із 31 олімпійського виду спорту та 36 – неолімпійських.  Про це повідомив Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко у звязку з проведенням профілактичнх заходів, передбачених Наказом Міністерства (№ 3813) від 30 жовтня 2009 року про запровадження профілактичних заходів. 

Він нагадав, що Наказом рекомендовано спортивним федераціям врегулювати питання з міжнародними федераціями щодо перегляду термінів проведення  міжнародних спортивних заходів в Україні.

«Якщо немає можливості перенести терміни проведення спортивних заходів, на них буде максимально обмежена кількість глядачів.  Наголошую, що проведення їх можливе лише на тих територіях, де не введено карантин. Ми суворо вимагаємо від організаторів забезпечити належний санітарно-протиепідемічний режим для учасників і глядачів змагань», - зазначив Юрій Павленко.

Він додав, що організатори змагань спільно з державними та головними тренерами зобов’язані вимагати від учасників спортивних заходів довідки про стан здоров'я з лікарсько-фізкультурних диспансерів або поліклінік за місцем проживання.

Міністр уточнив, що стовідсоткова заборона на проведення масових заходів відповідно до рішення Кабінету Міністрів України стосується тих  територій, де запроваджено карантин.

Так, на виконання відповідної урядової постанови та Наказу Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту федерації з ігрових видів спорту прийняли рішення на три тижні  призупинити проведення всіх матчів ХІХ чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд Суперліги сезону 2009/2010 рр. та Кубку Суперліги,  чемпіонатів України з волейболу, бадмінтону, з гандболу, вирішено не проводити Кубок України з гандболу серед чоловічих команд. Також Федерацією футболу України перенесено футбольні матчі 13 туру Прем’єр-ліги.

Міністр повідомив, що спільно з Федерацією футболу України відпрацьовано план захисту глядачів і спортсменів під час проведення матчів, терміни проведення яких не можливо перенести. Зокрема, йдеться про гру  між  ФК «Динамо» Київ та ФК «Інтер» (Мілан, Італія) та між футбольними національними збірними України та Греції.

Разом з тим Міністр закликав вболівальників не ризикувати, в разі незадовільного самопочуття залишитися вдома  і  звернутися зо допомогою до медиків.

«Сьогодні законодавство не забороняє вболівальникам  бути присутніми на матчі, тим більше, якщо вони купили квиток. Це особисте право кожної людини – бути присутньою на матчі чи не бути.  Ми говоримо про відповідольність кожної людини не тільки за своє власне здоров’я, а й здоров’я оточуючих.  Маючи всю інформацію про небезпеку, вона таким чином,  взяла на себе відповідальність. Але, без сумніву, санітарно-епідемічний контроль буде забезпечено усіма службами, які опікуються проведенням матчу», - наголосив Юрій Павленко.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад