Реклама

Діти-сироти, які вступили на перший курс до київських вищих навчальних закладів, отримають матеріальну допомогу

Діти-сироти, які вступили на перший курс до київських вищих навчальних закладів, отримають матеріальну допомогу

Для вручення одноразової адресної матеріальної допомоги, яку отримає вісімдесят одна особа, виділено п’ятдесят тисяч гривень. Відповідне розпорядження підписав мер Києва Леонід Черновецький. 

У ньому йдеться про те, що діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, особи із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які постійно проживають, зареєстровані в столиці та вступили на перший курс до київських вищих навчальних закладів денної форми навчання у 2009 році отримають одноразову матеріальну допомогу у розмірі 500 гривень. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Для вручення одноразової адресної матеріальної допомоги, яку отримає вісімдесят одна особа, виділено п’ятдесят тисяч гривень. Також дітям-сиротам вручать подарункові набори. 

Як повідомила перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Ірена Кільчицька, метою розпорядження є виконання ст. 7 Закону України щодо забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та міської комплексної програми «Турбота» з метою матеріальної підтримки дітей-сиріт, які здобувають вищу освіту.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад