Реклама

Студенти відстоюють право людини на особисту недоторканість у мережі Інтернет

Студенти відстоюють право людини на особисту недоторканість у мережі Інтернет

За підтримки облдержадміністрації у Луганську пройшов триденний молодіжний семінар «Чи всі люди вільні та рівні?». У заході взяли участь молодіжні лідери Луганська та Луганської області, серед яких – керівники та члени молодіжних громадських організацій, ініціативні студенти вищих навчальних закладів. Про це повідомляє прес-служба Луганського обласного центру підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень.

У рамках семінару вони обговорили тему прав людини, отримали навички проектного менеджменту та реалізували разом з командою свою ідею, спрямовану на вирішення певної соціальної проблеми. Зокрема, учасниками було розпочато проект з метою дотримання права людини на особисту недоторканість у засобах масової інформації та мережі Інтернет. У ході реалізації проекту було розроблено звернення до громадян з проханням припинити порушувати право іншої людини, розміщуючи в Інтернеті її фотографії без наданого на це дозволу.

Усього під час семінару учасниками було реалізовано три проекти. Вони були втіленні в життя за всіма правилами проектного менеджменту: зокрема, учасники вели бухгалтерський облік та підготували звіт.

Організаторами заходу виступили Луганська обласна фундація «Регіон і громада», Луганське відділення Асоціації міст України і громад, Представництво Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні за співпраці з Колегіумом ім.Теодора Гойсса, Фондом ім. Роберта Боша та Спілки МітОст, а також за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації та Луганського обласного центру підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад