Реклама

80% усіх немовлят в Україні піддані ризику зниження інтелектуальних та фізичних можливостей

80% усіх немовлят в Україні піддані ризику зниження інтелектуальних та фізичних можливостей

У відповідності з принципами  Конвенції ООН про права дитини Україна зобов’язалась скоротити рівень дитячої смертності, боротися з бідністю, поганим харчуванням та хворобами, забезпечувати якісну охорону здоровя та інформувати громаду про стан здоров’я дітей в Україні. Сучасна система медичної допомоги для дітей в Україні має бути переорієнтована, в першу чергу, на профілактику дитячих захворювань. Особливе занепокоєння викликає зниження охоплення дітей щепленнями, що з часом може призвести до спалахів різних інфекційних захворювань.

Крім того, за даними ЮНІСЕФ, 80% усіх немовлят в Україні піддані ризику зниження інтелектуальних та фізичних можливостей у звязку з недостатнім споживанням йоду. Тривожним є і той факт, що тільки 6 % немовлят в Україні отримують виключно грудне вигодовування на протязі перших шести місяців життя. Тоді як в цей період часу материнське молоко не лише забезпечує дитину повноцінним харчуванням, а й є його основним захистом від різних захворювань. ЮНІСЕФ активно підтримує розвиток ініціативи «Лікарня, дружня до дитини».

У пологових будинках з таким статусом з'являється на світ вже кожне друге немовля в Україні. Не дивлячись на нестачу фінансування та різні проблеми у сфері охорони здоров’я, в Україні розвиваються сучасні клініки та лікарні, де діти отримують доступ до високоякісного медичного обслуговування.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад