Реклама

Близько 14 млн. грн. – на заходи соціального захисту дітей

Близько 14 млн. грн. – на заходи соціального захисту дітей

Міністерство України у справах сім`ї, молоді та спорту проводить щоденний моніторинг епідеміологічної ситуації в регіонах щодо захворюваності дітей в притулках для дітей та центрах-соціально-психологічної реабілітації, прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.

На цьому наголосив Міністр України у справах сім`ї, молоді та спорту Юрій Павленко під час засідання Міжвідомчої комісії з питань охорони дитинства, яке відбулося 6 листопада 2009 року.

«В межах компетенції Міністерства ми щоденно в телефонному режимі ретельно відслідковуємо епідеміологічну ситуацію в регіонах щодо захворюваності дітей в закладах соціального захисту дітей (притулках для дітей та центрах-соціально-психологічної реабілітації), а також прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу», - зазначив Міністр.

Юрій Павленко повідомив, що за інформацією служб у справах дітей,  станом на 17 годину 5 листопада із діагнозом ГРВІ госпіталізовано 102 дитини із притулків та центрів, 28 дітей - із дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, 62 дитини перебувають під наглядом лікарів удома. Крім того, 5 дітей із закладів госпіталізовано з діагнозом «пневмонія» (з них 4 дитини - в Івано-Франківській області).

«Сьогоднішня епідеміологічна ситуація в країні, кількість хворих та швидкість розповсюдження хвороби свідчить про те, наскільки важливо спрямовувати зусилля насамперед на заходи охорони здоров’я та формування у населення здорового способу життя», - зазначив Міністр.

В цьому контексті Юрій Павленко додав, що згідно урядового розпорядження «Про затвердження заходів з виконання у 2010 році Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року», з державного бюджету будуть фінансуватися заходи, спрямовані на охорону здоров'я, формування здорового способу життя та соціальний захист дітей незахищених категорій.

«Загалом 778 млн 587 тис. грн., або 98%, передбачено на заходи з охорони здоров’я і близько 14 млн. грн – на заходи соціального захисту дітей», - конкретизував Міністр.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад