Реклама

Спецпрограма "Артек"

Спецпрограма

Як вже повідомлялося, з метою запобігання поширенню епідемії грипу та гострих респіраторних захворювань Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко 6 листопада 2009 року підписав Наказ (№ 3928) про продовження перебування у Міжнародному дитячому центрі "Артек" дітей із Львівської області. Наказ розроблено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.10.2009 № 1152 "Про запобігання поширенню грипу типу А/Н1N1/Каліфорнія/04/09 і гострих респіраторних захворювань серед населення", на виконання пункту 13 доручення Кабінету Міністрів України від 01.11.2009 № 61917/0/1-09 щодо вирішення питання функціонування оздоровчих закладів, наказу Мінсім'ямолодьспорту від 30.10.2009 № 3813 "Про запровадження профілактичних закладів", і на підставі листа Львівської облдержадміністрації від 05.11.2009 № 5/5-6986/0/2-09/5-31 щодо продовження терміну перебування дітей з Львівської області в МДЦ "Артек".

Відповідно до наказу, продовжено перебування на оздоровленні та відпочинку в ДПУ "МДЦ "Артек" за згодою батьків 102 дітей з Львівської області з 9 листопада 2009 року терміном на 21 день.

Всі діти перебуватимуть у МДЦ "Артек" за рахунок коштів державного бюджету.
Співробітниками МДЦ "Артек" була розроблена спеціальна програма відпочинку та оздоровлення для дітей, в якій враховані всі вимоги медиків щодо профілактики та збереження здоров’я дітей. Посилений медичний контроль дозволить забезпечити повноцінний відпочинок дітей та участь у планованій пізнавально-розважальній програмі.

Як і завжди Програма представляє собою захоплюючу подорож різними сферами знань в ігровій формі і є логічним продовженням тематичної зміни «Острів Дивограй», яка проходила в МДЦ «Артек» з 18 жовтня до 8 листопада цього року.

Гра для дітей є найбільш значущою діяльністю. Вона створює умови для розвитку вільної та відповідальної за свої вчинки особистості – громадянина, відкриває шлях для розвитку естетичної, фізичної, інтелектуальної, правової, екологічної культури. Різноманітні види ігор сприяють формуванню уявлень дитини про реальний світ, розвивають навички трудових дій, які необхідні для повноцінної участі у різних сферах громадянського життя, здатності орієнтуватися в навколишньому світі, допомагають засвоєнню  соціального досвіду.

Гра в дитячому таборі живе скрізь: у кімнатах, на пляжі, на спортмайданчику, на сцені, на кострових, у загонових кімнатах, на вулиці. Основою розробки програми зміни «Острів Дивограй» є артеківська програма національно-патріотичного виховання «Я і Україна».

Басейни з підігрітою до 29°С морською водою, криті площадки для баскетболу та міні футболу, зали для настільного тенісу, тренажерні зали, кінотеатри, бібліотеки, музичні кімнати, Інтернет-клуб, концерт-хол та різноманітні гуртки -  все до послуг юних артеківців.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад