Реклама

Домашні завдання школярі отримують на веб-сайті гімназії, а з вчителями спілкуються по телефону

Домашні завдання школярі отримують на веб-сайті гімназії, а з вчителями спілкуються по телефону

Столичні учні матимуть змогу у повній мірі пройти заплановану навчальну програму. Про це заявив заступник голови КМДА Віталій Журавський.
«Незважаючи на те, що наразі в столичних школах оголошено канікули, які пов’язані з заходами щодо попередження епідемії грипу, діти все одно повністю пройдуть запланований матеріал.
 Педагоги у період канікул продовжують працювати. Як правило, вони працюють над поліпшенням своїх навчальних планів, над розробкою методичних матеріалів та додаткових міні-підручників для дітей. Індивідуально працюють вчителі з обдарованими учнями, які готуються до олімпіад та конкурсів», – розповів Віталій Журавський.

На прикладі гімназії біотехнологій № 177, яку сьогодні з робочим візитом відвідав заступник голови КМДА, Віталій Журавський продемонстрував, чим зайнятий персонал шкіл під час канікул.

Графік роботи педагогічного та технічного персоналу затверджено директором гімназії та погоджено з профспілковим комітетом, виходячи з навантаження кожного працівника відповідно до тарифікації. Ведеться чіткий облік роботи кожного працівника відповідно до графіку.

родовжується дистанційне навчання учнів – окремі навчальні матеріали, домашні завдання по предметам розміщуються на веб-сайті гімназії. Куратори, вчителі початкової школи спілкуються з батьками в телефонному режимі, передають домашні завдання.

Також відбувається систематизація навчальної та методичної літератури, продовжуються роботи зі створення електронного каталогу літератури. Технічний персонал проводить вологе прибирання всіх приміщень з використанням дезінфікуючих засобів.

«Я вважаю, що завдяки вчасно прийнятому рішенню про подовження  канікул для столичних школярів, буде вбережено здоров’я наших дітей. Адже нічого більш цінного, ніж здоров’я підростаючого покоління ми не маємо», – підкреслив Віталій Журавський.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад