Реклама

4 найпоширеніші дитячі мрії

4 найпоширеніші дитячі мрії

За підсумками ІV обласного фотоконкурсу “Світ дитячої мрії” Дніпропетровський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді видав альманах з однойменною назвою, у якому розміщено роботи всіх учасників конкурсу. Такий альманах отримає кожен учасник фотоконкурсу.

В цьому році на конкурс було представлено 111 фоторобіт від 40 учасників. Серед учасників були учні і студенти, прийомні батьки і домогосподарки, робітники і військовослужбовці, державні службовці і приватні підприємці, пенсіонери.

І кількість фотографій, і вік учасників (від 14 до 58 років) говорять про те, що навіть у нелегкі часи фінансової кризи, дитячі мрії не залишають байдужими громаду Дніпропетровської області.

А мрії у дітей дуже схожі – мати родину, яка тебе любить; гарних друзів, з якими весело; мандрувати; досягти успіху. Але на фото ці мрії втілюються по-різному: в портретах, пейзажах, в сумних і радісних очах, в постановочних кадрах і в миті, яку випадково вдалося зловити.

Кращі фотографії конкурсу будуть використані для створення макетів соціальної реклами, листівки будуть надруковані вже до кінця 2009 року.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад