Реклама

Дитячий секс-туризм в Україні?

Дитячий секс-туризм в Україні?

9-11 листопада 2009 року в Києві було проведено міжнародний тренінг, спрямований на запобігання явищу дитячого секс-туризму як однієї з форм комерційної сексуальної експлуатації дітей, «Етичний Кодекс для туристичного і готельного бізнесу в Україні».

Метою даного тренінгу стало об’єднання зусиль представників державних структур, громадських організацій і бізнесу для запровадження в Україні існуючої в світі моделі Етичного кодексу для працівників туристичного і готельного бізнесу і процедур його функціонування, а також адаптація моделі для функціонування на території України.

Своїм досвідом впровадження Етичного Кодексу для туристичного і готельного бізнесу поділилися провідні експерти з цих питань з Великої Британії, Німеччини, Росії.

Необхідність такого тренінгу обумовлена тим, що питання запобігання дитячому секс-туризмові стає, на жаль, щоразу актуальнішим.

В тренінгу взяли участь представники Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства культури і туризму України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства закордонних справ України, Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі, Міжнародної організації ЕКПАТ, члени Всеукраїнської мережі протидії комерційній сексуальній експлуатації дітей, низки неурядових організацій України, а також представники бізнесу.

Організатори тренінгу – Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла Страда-Україна» за фінансової підтримки Посольства Німеччини в Україні.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад