Реклама

Молодь іде у волонтерські школи

Молодь іде у волонтерські школи

Протягом тижня, що минає, у Володарськ-Волинському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі-ЦСССМ) Житомирської області проходив зліт волонтерів навчальних закладів району. Цей захід відбувся у рамках програми, яка передбачає щоквартальне навчання лідерів волонтерських загонів навчальних закладів району. Таке рішення було прийняте Володарськ-Волинським ЦСССМ у 2008 році з метою активізації волонтерського руху, покращання знань та вмінь підлітків у здійсненні практичної діяльності.

Понад 20 юнаків та дівчат у форматі тренінгових занять навчалися та обмінювалися досвідом того, як займатися профілактикою негативних явищ у дитячому середовищі та навчати дітей знанню своїх прав. Зокрема, волонтери приділили значну увагу напрацюванню вміння проводити активні ігрові заходи з дітьми: ігротеки, тематичні вечори та дискотеки тощо. Крім того, досвідчені волонтери поділилися зі своїми колегами щодо методики організації та проведення фестивалю “Райдуга” для дітей з функціональними обмеженнями.

Також, у рамках районного конкурсу “Волонтер року”, під час зльоту відбулася виставка фоторобіт волонтерів.

Всі учасники заходу отримали подарунки від районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Довідково:

Вже 8 років у Володарськ-Волинському районному ЦСССМ успішно функціонує Школа волонтерів. 54 молодих людей, членів волонтерських загонів районного центру, щорічно проходять навчання в районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

За їх участю ефективно проходять екологічні акції “Чисті джерела” (впорядкування криниць та джерел)

“Волонтери за чисте довкілля” (прибирання паркових зон та територій навколо водойм, прибудинкових територій) та профілактична акція “Ехо”. З користю проводиться робота по наданню допомоги Ветеранам Великої Вітчизняної війни та людям похилого віку.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад