Реклама

Дитяче "Євробачення-2009" - поштовх до нової хвилі епідемії?

Дитяче

Під час проведення дитячого пісенного конкурсу „Євробачення - 2009” будуть вжиті всі необхідні профілактичні заходи, заявив Віце-прем‘єр-міністр України Іван Васюник.

І. Васюник нагадав позицію медиків: на жаль, локалізувати епідемію практично не можливо. Однак, українські лікарі, медики країн Європи за піврічне протікання хвороби виробили дуже чіткі ефективні рекомендації щодо профілактики і лікування грипу.

„Всі такі необхідні заходи профілактики будуть дотримані під час проведення дитячого пісенного конкурсу „Євробачення - 2009”. Міжнародний досвід є такий, що такі різкі кроки, як обмеження публічних заходів, припинення навчання в усіх закладах використовуються виключно точково, тобто там, де цього вимагає епідеміологічна ситуація,” – сказав І.Васюник.

Також Віце-прем‘єр нагадав, що за підсумками попереднього засідання Організаційного комітету МОЗ та Національна телекомпанія створили оперативний штаб. Він координуватиме та постійно контролюватиме санітарно-епідеміологічну ситуацію у місцях проведення офіційних заходів дитячого конкурсу, харчування та тимчасового проживання учасників, партнерів та гостей „Євробачення-2009”.

„Політичне нагнітання навколо цієї теми є не оправданим і шкідливим”, - підкреслив Віце-прем‘єр.


Последние новости
Чтоб получать все публикации с сайта «UAUA.info» в Facebook — нажмите «Нравится»
UAUA.INFO - портал для родителей

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад