Реклама

Adobe Systems у навчальних закладах України - чи будуть зміни?

Adobe Systems у навчальних закладах України - чи будуть зміни?

Міністерство освіти і науки України та Adobe Systems підписали Меморандум. Сторони здійснюватимуть співробітництво у галузі використання технологій, розвитку освіти і науки, захисту прав інтелектуальної власності

Київ, листопада 2009 року - Adobe Systems та Міністерство освіти і науки України підписали Меморандум про взаєморозуміння, у рамках якого визначили пріоритетні напрямки подальшої взаємодії. Зокрема, згідно із його положеннями, Міністерство забезпечить здійснення необхідних заходів щодо використання ліцензійних комп'ютерних програм Adobe у закладах освіти і науки, а корпорація сприятиме перепідготовці викладачів та створенню спеціалізованих курсів і предметів, спрямованих на вивчення програмних продуктів.

Міністерство залучатиме Adobe до організації та проведення учнівських і студентських олімпіад з інформатики та інформаційних технологій, а також інших заходів з реалізації потенціалу обдарованої молоді.

Сторони домовились співробітничати на напрямку подальшої локалізації комп'ютерних програм з метою їх широкого використання в Україні.

Для забезпечення виконання Меморандуму буде створена робоча група, яка збиратиметься не рідше ніж два рази на рік для обговорення поточних питань.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад