Реклама

20 питань, які найбільше хвилюють батьків сьогодні

20 питань, які найбільше хвилюють батьків сьогодні

17 листопада 2009 року працювала пряма телефонна лінія Кабінету Міністрів України за участю заступника Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Ростислава Карандєєва.

За дві години спілкування з громадянами посадовець відповів на 20 телефонних дзвінків.

Більшість питань стосувалася проблем, пов’язаних із отриманням житла та земельних ділянок під забудову, зокрема для молодих сімей.

Йшлося і про питання опіки та піклування над дітьми, зміцнення інституту сім’ї в Україні, функціонування центрів патріотичного виховання молоді – позашкільних навчальних закладів, основним напрямом діяльності яких є формування гармонійно розвиненої особистості вихованців, забезпечення сприятливих умов для самореалізації особистості, організація оздоровлення та змістовного дозвілля молоді тощо.

Порушувалася також тема реформування дитячо-юнацьких спортивних шкіл і удосконалення системи фізичного виховання дітей та студентської молоді у навчальних закладах.

Ростислав Карандєєв нагадав, що з 12 по 28 лютого 2010 року в м. Ванкувер (Канада) відбудуться ХХІ зимові Олімпійські ігри. За прогнозами спортивних експертів, Національна збірна команда України налічуватиме близько шістдесяти спортсменів. Вони змагатимуться у 11 видах спорту: біатлоні, фігурному катанні, лижних гонках, стрибках з трампліну, лижному двоборстві, сноубордингу, санному спорті, шорт-треку, фристайлі, гірськолижному спорті та ковзанярському спорті.

Заступник міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту запевнив, що всі звернення про допомогу, пропозиції від громадян, які надійшли, не залишаться без уваги та контролю.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад