Реклама


Відпрацювання пропущених навчальних годин по суботах

Відпрацювання пропущених навчальних годин по суботах

Міністерство освіти та науки не рекомендує навчальним закладам відпрацьовувати учбові плани по суботах, натомість радить наздоганяти пропущене під час карантину шляхом ущільнення навчального матеріалу. Про це на брифінгу у Кабінеті Міністрів заявив Перший заступник Міністра освіти та науки України Олександр Гребельник.

Ця рекомендація стосується і ВНЗ, і шкіл.

Олександр Гребельник повідомив, що МОН рекомендувало загальноосвітнім навчальним закладам різні способи ущільнення навчального матеріалу: «за рахунок об’єднання навчальних тем, за рахунок відпрацювання тем самостійно, використання міжпредметних зв’язків оглядового або самостійного навчального матеріалу, змін у процесі проведення навчальних екскурсій, використання резервних годин навчальної програми та годин передбачених на проведення окремих уроків тематичного оцінювання».

Окрім того, Перший заступник Міністра повідомив, що 20 листопада за результатами засідання протиепідемічної комісії буде ухвалено остаточне рішення щодо відновлення навчального процесу в кожному регіонах, «оскільки у кожній області ситуація різна: є області, де перевищено епідеміологічних поріг, є області, де епідеміологічного порогу не досягнуто».

Олександр Гребельник також підкреслив, що Міністерство освіти та науки разом з Міністерством охорони здоров’я найближчим часом підготують спільний наказ щодо запровадження всіх засобів захисту (функціонування медпунктів, відпрацювання заходів санітарної гігієни тощо) у навчальних закладах у зв’язку з врахуванням можливості погіршення епідеміологічної небезпеки з поновленням навчального процесу.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info