Реклама

Як пояснити дитині правила безпечної поведінки?

Як пояснити дитині правила безпечної поведінки?

За сприяння МНС вийшов друком навчальний посібник «Бережи себе, малюк!». Ця книжка спрямована на збереження здоров’я і життя дитини. Вона допомагає їй підготуватися до небезпек, які оточують людину впродовж її життя, виховує в дусі милосердя, взаємодопомоги у скрутних ситуаціях. Автори намагаються сформувати у дитини ставлення до власного життя та життя інших людей як до найвищої цінності.

Твір прекрасно ілюстрований і моделює різні ситуації, які можуть підстерігати дитину в домівці чи за її межами. У простій і доступній формі розкриваються елементарні правила безпечної поведінки: як поводитися у випадку виникнення пожежі, чим може обернутися занадто довге перебування на сонці, яку небезпеку становлять водойми взимку, отруйні гриби і ягоди, як не отримати травму при купанні тощо. Читання цієї книги сприятиме формуванню у дитини умінь і навичок щодо власної безпеки та розуміння відповідальності за власні вчинки, їхні можливі наслідки.

Видання поділяється на тематичні розділи, що розкривають історію виникнення книги («Мій любий друже!»), правила поведінки при пожежі («Пожежа»), перестороги під час перебування вдома, на вулиці чи на природі («Ти вдома», «Бережи свою домівку», «Стережися побутових травм», «Зимові забави», «Дружи з водою», «Дружи з сонцем», «Явища природи», «Краса і небезпека лісу») та пропагують здоровий спосіб життя («Обирай здоров’я»). Однак усі вони фокусують увагу читача на безпеці життєдіяльності, що виразно відображено у назві книги – «Бережи себе, малюк!».

Окрім того, на сторінках акцентується увага на необхідності у разі небезпеки звертатися по допомогу до аварійно-рятувальної служби МНС, що, безперечно, сприяє формуванню у дитини почуття захищеності і безпеки. Вважаємо, що ця книга має бути на столі кожної дитини.

Навчальний посібник погоджений МНС та рекомендований Міністерством освіти і науки для дітей молодшого шкільного віку та їхніх батьків, учителів початкових класів, вихователів груп продовженого дня, студентів вищих педагогічних навчальних закладів, для читання в колі сім’ї та позакласного читання.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад