Реклама

Матері відмовляються вакцинувати новонароджених дітей навіть у пологових будинках

Матері відмовляються вакцинувати новонароджених дітей навіть у пологових будинках

У контексті прогнозів щодо другої хвилі епідемії грипу в Україні, яку експерти прогнозують у лютому 2010 року, вакцинацію від сезонного грипу слід провести на початку грудня цього року. Про це сьогодні, 18 листопада, під час прес-конференції повідомив завідувач відділення сімейної медицини комунальної міської поліклініки № 4 м. Львова Борис Магола.

Лікар наголосив що в Україні є три вакцини від сезонного грипу.

Щодо спеціальної вакцини від каліфорнійського грипу A/H1N1, Борис Магола зазначив, що, за його інформацією, зараз в Україні проходить тестування., однак чи завершиться воно та оформлення усіх необхідних документів до початку грудня – невідомо.

"Тому радимо людям вакцинуватися принаймні від сезонного грипу", – сказав Борис Магола.

Він наголосив, що вакцинація є необхідним та ефективним методом запобігання епідемії грипу. Імунітет до вірусу, каже лікар, виробляється в середньому через 2-2,5 місяців після вакцинації.

Дитячий інфекціоніст вищої категорії дитячого поліклінічного відділення комунальної міської поліклініки № 4 м. Львова Катерина Маркелова також наголосила, що у останні роки з’явились тенденції до відмови від будь-якої вакцинації. "Матері відмовляються вакцинувати новонароджених дітей навіть у пологових будинках", – сказала вона. Це, на її думку, може загрожувати епідеміями інших серйозних захворювань.
Нагадаємо, українські лікарі працюють над створенням власної вакцини проти грипу A/H1N1.

Нагадаємо, за інформацією МОЗ друга хвиля епідемії грипу A/H1N1 в Україні можлива орієнтовно наприкінці 2009 р.– у січні 2010


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад