Реклама

Про зміни у структурі навчального року через карантин

Про зміни у структурі навчального року через карантин

Головне управління освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, з огляду на проведений тритижневий карантин рекомендувало змінити структуру навчального року.

Як повідомили в управлінні, зокрема: рекомендовано продовжити термін першого семестру 2009-2010 н.р. до 31 грудня 2009 року (на 4 робочі дні); другий семестр розпочати 11 січня 2010 року; весняні канікули провести під час Великодніх свят 2-6 квітня; а також – передбачити - за рахунок різних способів ущільнення вивчення навчального матеріалу: об’єднання навчальних тем; використання міжпредметних зв’язків, оглядового або самостійного вивчення навчального матеріалу; зміни у часі проведення навчальних екскурсій; використання резервних годин навчальної програми та годин, передбачених на проведення окремих уроків тематичного оцінювання.

Відповідно до ст.16 Закону України «Про загальну середню освіту» тривалість канікул у загальноосвітніх навчальних закладах протягом навчального року не може бути меншою 30 днів.

Рішення про організацію навчально-виховного процесу, зокрема, внесення змін у терміни і тривалість зимових та весняних канікул приймають місцеві органи управління освітою.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад